رده محصول

تماس با ما

چینگدائو نما صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

آدرس: اتاق 2601 ساختمان Shuangfu، No.887، چین چینگدائو جاده Tong'An

پست الکترونیکی:nama@nama.cn

تلفن: + 86-532-85027077

فکس: + 86-532-85027677

تایرهای کامیون خالی

تایرهای کامیون خالی

لاستیک های روشن / خاموش مخصوص به منظور افزایش قدرت و کشش اضافه شده اند. بسیاری از تایرهای تجاری سنگین و لاستیک های ¬ های / ¬ های جاده ای برای کامیون هایی که در Tires-easy در دسترس هستند دارای رتبه بندی بارهای بالاتری و تسمه های تهاجمی شدید برای اطمینان از جابجایی در محل کار و خارج از محل کار و ...

جزئیات محصول

لاستیک های روشن / خاموش مخصوص به منظور افزایش قدرت و کشش اضافه شده اند. بسیاری از تایرهای تجاری سنگین و لاستیک های ¬ های / ¬ های جاده ای برای کامیون های موجود در Tires-easy دارای رتبه بندی بارهای بالاتری و تسمه های تهاجمی شدید برای اطمینان از جابجایی در محل کار و خارج از محل کار و پروژه های ساخت و ساز در جاده ها هستند.

image001.jpg ما محصولات بسیاری را برای شما انتخاب می کنیم. انتخاب ما سطح ورودی را تخفیف می دهد، تخفیف های همه لاستیک های زمینی و همچنین برندهای نام تجاری با توجه به بودجه شما. اگر سوالی دارید، یا برای پیدا کردن یک تایر نیاز به کمک دارید، با ما تماس بگیرید! ما یک کارمند دانشمند داریم که خوشحال است که به شما در تمام نیازهای تایر شما کمک کند!


1 معرفی محصول

◆ ترکیبی از ران و راننده راننده قابلیت کشش و مانور عالی را فراهم می کند

◆ ترکیب ویژه برش و تراشه مقاومت در برابر برش و پاره شدن است.

◆ طراحی کمربند های پیشرفته تحت کمربند ایمنی باعث می شود سطح بالایی از دوام پوشش و بازتوزیع شود. ترکیب گیره های ویژه مانع از برش، تراشکاری و تراکم می شود.

2 مشخصات

image003.jpg


3 کنترل کیفیت و طراحی

image005.jpg


Hot Tags

Hot Tags: لاستیک کامیون خالی، تولید کنندگان، بهترین، ارزان، قیمت
لاستیک کامیون خالی، تولید کنندگان، بهترین، ارزان، قیمت

یک جفت: تایر برف بعدی: تایر تابستان

محصولات مرتبط

پرس و جو