رده محصول

تماس با ما

چینگدائو نما صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

آدرس: اتاق 2601 ساختمان Shuangfu، No.887، چین چینگدائو جاده Tong'An

پست الکترونیکی:nama@nama.cn

تلفن: + 86-532-85027077

فکس: + 86-532-85027677

چرا ما در زمستان Winter tires میخواهیم؟

- Jul 06, 2018 -

بسیاری از رانندگان در هنگام زمستان در اروپا تغییرات لاستیک می کنند، اما بعضی نیز فکر می کنند که لازم نیست، زیرا از لاستیک های تمام فصل استفاده می کنند.

ابتدا اجازه دهید که تفاوت بین آنها چیست. نگاهی به تمام فصل ها و لاستیک های زمستانی در کنار هم، چندین تفاوت بصری را نشان می دهد، و احساس ترکیب لاستیک کمی نرم تر از یک تایر زمستانه، تجربه ای حسی برای تفاوت دارد. هنگام رانندگی ماشین در جاده برفی یخی، ما می توانیم احساس می کنیم که گیربکس لاستیک های زمستانی به طور قابل توجهی بهتر از تمام فصل ها است.

مزیت لاستیک های زمستانی در زمستان چیست؟

لاستیک آنها نرمتر است و در هوای سرد خیلی کمتر از یک تایر معمولی است و به این معنی است که می تواند به شکل مورد نیاز تغییر کند. این لوله ها دارای بیشترین مقدار است، این همان چیزی است که همه آن کاهش و شیارهای کوچک در یک تایر نامیده می شود. این شیرها آب را از رابط لاستیکی / جاده حذف می کنند و سطوح جذب بیشتری را فراهم می کنند.

تایرهای زمستانی دارای بلوک های تند تند بزرگتر هستند که سطوح بزرگتر و عمیقتری برای تایر برای جاروب شدن در یخ / برف / جاده فراهم می کند و در شرایط برفی شما واقعا می خواهید تایر را با برف بسته بندی کنید، زیرا برف و برف پیوند اصطکاک واقعا خوب است. به همین دلیل snowmen هم با هم همدیگر را می کنند.

همچنین، لاستیک های خورشیدی وجود دارد؛ لاستیک های خاردار هیجان انگیز هستند به طرز خاصی از طلسم، اما آنها جاده ها را پاره کردن، بسیاری از مکان های غیر قانونی هستند، و در اکثر موارد ما به آنها نیاز نداریم، مگر اینکه در مکان هایی مانند روسیه هستید.

علت این است که چرا لاستیک های زمستانی کار می کنند، علت زیادی وجود دارد، اما مهم این است که به خاطر بسپاریم که این فقط عجله نیست. تایر شما رابط بین توان و توان خودرو و جاده خود است و اگر چرخ های لاستیک خوردن، نه همه گشتاور یا کنترل کشش یا 4WD یا AWD به یک بیت یخ زده اهمیت می دهد.

مردم زمستان نیاز به زمستان دارند، اما متأسفانه تنها 25 درصد از رانندگان وسایل نقلیه برف، وسایل نقلیه خود را با لاستیک های زمستانی مناسب می گذارند، کبک و بسیاری از کشورهای اروپایی آنها را اجباری می کند. در مورد شما چطور؟ آیا فکر می کنید به زمستان نیاز دارید؟


sunny-雪地胎1.jpg

یک جفت: تمام گروه های فصل بعدی: سه مرحله برای حداکثر عمر کامیون تایر

اخبار مرتبط

Related Products