رده محصول

تماس با ما

چینگدائو نما صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

آدرس: اتاق 2601 ساختمان Shuangfu، No.887، چین چینگدائو جاده Tong'An

پست الکترونیکی:nama@nama.cn

تلفن: + 86-532-85027077

فکس: + 86-532-85027677

استراتژی چین Trump در حال کار نیست

- Jan 07, 2019 -

رویکرد تدریجی دولت، بی اثر است، اگر به منافع ایالات متحده آسیب نرساند. و این فقط تقویت ناسیونالیستی پکن است.

تمایل دولت ترامپ برای فشار آوردن چین به تجارت سخت تر شده است. پکن گوش دادن است تا کنون خیلی خوب. اکنون سوال این است که ایالات متحده چه می خواهد. پاسخ: تخریب کامل چین به عنوان یک رقیب.

 

این یک هدف تجاری نیست و خواسته های آن با یکدیگر مخالف هستند. این هدف همچنین بی فایده ترین ترس های ناسیونالیستی پکن را برانگیخته است.

 

مطمئن نیستید که چه چیزی را در آینده پیشنهاد کنید و متقاعد شوید که ایالات متحده به طور موثری کانادا را متقاعد کرده است که یک شرکت اجرایی را در شرکت Huawei Technologies Co را به گروگان بگیرد. چین در حال بازگشت به راهکارها و لفاظی های جالب توجه است. احتمال دارد که چیزها از اینجا بدتر شوند.

 

در عین حال، اقتصاد ایالات متحده در حال افزایش درد است که دولت Trump در تلاش است تا با کمک 12 میلیارد دلاری برنامه کمک رسانی به کشاورزان را کاهش دهد. اگر چیزی در حال انجام است، درد ممکن است پایدار باشد. اما تنها نتیجه احتمالی کاهش تجارت و کالاهای گران قیمت چینی است. به عبارت دیگر، مالیات چربی مصرف کننده آمریکایی است.

 

ظرف چند ماه گذشته، واردات چینی از ایالات متحده به شدت کاهش یافته است، در ماه نوامبر 25 درصد کاهش یافته است، حتی صادرات آن به ایالات متحده همچنان افزایش یافته است. فساد بزرگ در ماه ژوئیه آغاز شد، پس واشنگتن اولین لیستی از تعرفه های مربوط به چین را اجرا کرد.

 

در ابتدا، شگفت انگیز و تشویق شد که یک دولت ایالات متحده در نهایت حاضر به تماس با چین بود. مشکلات تجارت دو جانبه واقعا عمیق می شود و پکن دارای یک استراتژی هماهنگ است که از تکنولوژی ایالات متحده سرقت می کند و قوانین صادرات کنترل آمریکا را کنار می گذارد. از زمان ورود کشور به سازمان تجارت جهانی در سال 2001، دسترسی به بازار به طرق مختلفی رو به وخامت گذاشته است و تعهدات فراوانی را برای باز شدن در نظر گرفته است. این کشور صنایع را یارانه می دهد که پس از آن مزایای ناعادلانه را در برابر محصولات خارجی رقابت بدست می آورد.

 

رهبری سیاسی چین به لذت بردن از نیروهای نظامی و امنیتی آن، واقعیتی که در آمریکا رضایت بخش است، قدرت بیشتری نسبت به پکن را در پی دارد، زمانی که کشور قدرت و حتی جنبش را نشان می دهد. موضع Trump می تواند به راحتی مناقشه ایجاد کند که ایالات متحده آمادگی بدی دارد.


یک جفت: راهنمایی های تایر مراقبت بعدی: بررسی دقیق محیط زیست در چین تایر صنایع

اخبار مرتبط

Related Products