رده محصول

تماس با ما

چینگدائو نما صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

آدرس: اتاق 2601 ساختمان Shuangfu، No.887، چین چینگدائو جاده Tong'An

پست الکترونیکی:nama@nama.cn

تلفن: + 86-532-85027077

فکس: + 86-532-85027677

رهبران دولتی این سایت را دیدند و پروژه تایر 370 میلیون دلاری آغاز شده است.

- Jan 28, 2019 -

به تازگی معاون ریاست کمیسیون توسعه و اصلاحات چین، نینگ جیزه، به دیدار کارگری در امارات متحده عربی پرداخت. او با شورای دولتی، سلطان و رئیس هیئت اجرایی ابوظبی Hallertown دیدار کرد و دیدگاه ها در مورد گام بعدی همکاری عملی در زمینه های کلیدی دو کشور دیدار کرد. تعدادی از کنوانسیون ها رسیده است. معاون نینگ جیزه نیز به پارک همکاری ظرفیت "یک تسمه و یک جاده" رفت تا تحقیقات را در محل انجام دهد و در مراسم ابتدایی طرح تایر Roadbot و ابوظبی شرکت کرد.

370 million USD tire project -Angus663

370 million USD tire project -Angus665

بر اساس این اطلاعات، Roadbot Tire Industries Co.Ltd یکی از سرمایه گذاران Roadbot Science and Technology Co.، Ltd (جیانگسو) است که یک شرکت تابعه متعلق به شرکت تولید کننده ماشین آلات تایر Safe-Run Huachen Machinery (Suzhou) Co.، Ltd. Roadbot Tire Industries Co.Ltd در اواخر سال 2018 در امارات متحده عربی موفق به ثبت نام شد. در نظر دارد 10 میلیون مجموعه از لاستیک های رادیال نیمه فولادی و 1 میلیون مجموعه لاستیک های شعاعی فولادی را تولید کند.

370 million USD tire project -Angus1350

370 million USD tire project -Angus1352

پارک همکاری ظرفیت "One Belt and One Road" در منطقه صنعتی خلیفه در ابوظبی، امارات متحده عربی واقع شده است. این پارک برای خدمت به کلیه شرایط ساخت و ساز "One Belt، One Road" کشور و ترویج همکاری بین المللی با ظرفیت تولید و پارک های نوآورانه در خارج از کشور است و از برنامه ریزی دقیق شروع، ساخت و ساز با کیفیت بالا، بهره وری بالا و توسعه با کیفیت بالا . زیربنای 2.2 کیلومتر مربع پارک راه اندازی پارک تظاهرات به طور کامل آغاز شده است و 16 شرکت موافقت نامه های سرمایه گذاری را امضا کرده اند که کل سرمایه گذاری آن حدود یک میلیارد دلار است. پلت فرم مالی پارک تظاهرات راه اندازی شد و اولین مجموعه مجوز های مالی (اعتبار) را به دست آورد. در آینده، آن را بر دو هدف از خدمت به شرکت های چینی "One Belt and One Road" سرمایه گذاری و ساخت پلت فرم پلت فرم بین المللی سازی RMB تمرکز و تلاش برای دستیابی به یک پیشرفت جدید برای موسسات مالی مجاز در خارج از کشور است.


یک جفت: ساخت پوسته تایر رادیال تایر نما بعدی: دانش مراقبت از تایر

اخبار مرتبط

Related Products