رده محصول

تماس با ما

چینگدائو نما صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

آدرس: اتاق 2601 ساختمان Shuangfu، No.887، چین چینگدائو جاده Tong'An

پست الکترونیکی:nama@nama.cn

تلفن: + 86-532-85027077

فکس: + 86-532-85027677

عوامل اصلی برای پوشیدن لاستیک کامیون

- Mar 07, 2018 -

هنگامی که لودر به جلو می رود، نیروهای تایر در اختلال قرار دارند. یک نیروی مستقیم در جهت مستقیم وجود دارد و نیروهای طولی و عرضی در جهت مماسی وجود دارد که سبب لغزیدن نسبی این تایر در این جهت ها می شود و باعث سایش تیرگی می شود. دیگر، در تغییر شکل تحمل تایر، بین لوله بیرونی و لوله داخلی، بین تایر و لبه و تایر و جاده نیز به جنگ منجر خواهد شد، به طوری که درجه حرارت تایر اضافه شده، خواص مکانیکی کاهش می یابد.

در فشارهای خاصی از تایر، بارگذاری تایر باعث افزایش انحراف می شود، استرس باعث افزایش بند ناف و سیم می شود، به راحتی می توان با سیم پیچ جانبی، شکاف و شل شدن، آسیب نخاع را فراتر از استرس مورد تایید قرار می دهد و فشار زمین را تایر می کند، گرما اضافه می شود. به منظور کاهش درجه حرارت ماتریکس، تحمل. حتی وقتی یک موانع مواجه می شود، حتی یک سنگ کوچک می تواند انفجار تاج را ایجاد کند. تمرین ثابت کرده است که هنگام چرخش جاده و جاده ناهموار، زمانی که بار تایر بیش از 20٪ است، سفر آن 35٪ کاهش می یابد. هنگامی که بیش از 50٪ باشد، آن را 59٪ و بیش از 1 بار کوتاه می شود، آن را کوتاه تر بیش از 80٪.

دو، به دلیل تفاوت در توزیع بار محور جلو و عقب، یکسان نیست، چرخ های رانندگی و ویژگی های عملکرد رانندگی و شرایط جاده ها یکسان نیستند، سایش شبیه همان است، اگر نه با همان محور در هر دو طرف همان گیاه، مقیاس، ساختار، سطح و نشانه گذاری بر روی لاستیک، تسمه تایر را تسریع می کند.

در سه فشار بار بار را بارگیری می کند و سرعت، اضافه، اعوجاج، فرکانس تغییر شکل لاشه تایر و ارتعاش جانبی جانبی و جانبی (شکل موج ثابت) افزایش می یابد و وقوع درگیری داخلی در زمان گرمایش واحد افزایش می یابد، کاهش می یابد عملکرد عملکرد تایر، و ارائه قطره قطره قطره و تسمه برای سرعت بخشیدن به تایر و آسیب.

چهار، هنگامی که تایر با مواد گریس، اسید و قلیایی و دمای بالا به مدت طولانی مورد حمله قرار می گیرد، خواص فیزیکی و شیمیایی تایر تغییر خواهد کرد، ظرفیت بار بسیار کاهش می یابد و تایر نیز به راحتی برافراشته می شود. علاوه بر این، به نظر می رسد که لاستیک هایی که به وسیله روغن فرو ریخته اند در یک بلوک جو قرار گیرند، یک منطقه کوچک از لاستیک سقوط از تایر و جداسازی سیم از لاستیک و لاستیک. از آنجا که پچ با روغن لاستیک تحمل نمی شود، حتی اگر زخم آسیب دیده بسیار کوچک است، همچنین امکان تعمیر را از دست می دهد.

پنج، وضعیت جاده تأثیر زیادی بر زندگی عمر تایر دارد. این بر اختلاف بین تایر و زمین و بار پویای تایر تاثیر می گذارد.


یک جفت: آیا نیاز به تعویض لاستیکها دارد؟ بعدی: عوامل موثر در تعویض لاستیک های کشاورزی چیست؟

اخبار مرتبط

Related Products