رده محصول

تماس با ما

چینگدائو نما صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

آدرس: اتاق 2601 ساختمان Shuangfu، No.887، چین چینگدائو جاده Tong'An

پست الکترونیکی:nama@nama.cn

تلفن: + 86-532-85027077

فکس: + 86-532-85027677

چگونه برای حفظ لاستیک در زمستان

- Mar 07, 2018 -

به عنوان "پا در حال اجرا" بدن، تایر می تواند بدن را پشتیبانی، با ضربه زدن به خارجی، با درک ارتباط با جاده و اطمینان از عملکرد رانندگی خودرو. بنابراین، تایر یک وسیله نقلیه مهم "بازوی دوم" است. در زمستان سرد، این فصل به چالش کشیدن اکثریت صاحبان است. همانطور که می گوید: سفر با اولین قدم آغاز می شود. بنابراین تعمیر و نگهداری تایر بسیار مهم است و یک تضمین مهم برای ایمنی خودرو در زمستان است. چگونه می توانیم لاستیک ها را "جوان و زیبا" نگه داریم؟

1. توجه به پاکیزگی پوست - حفاظت و پاکیزگی را تقویت کنید

توجه ویژه باید به تمیز کردن لاستیک ها قبل و بعد از رانندگی زمستانی سرد باشد. قبل از رانندگی، بررسی کنید که آیا این چهار تایر دارای گلوله، شکاف، برش، ناخن، نشت، لاستیک خالی شده و سایش غیر عادی میباشند تا از رانندگی جلوگیری شود. ما باید توجه ویژه ای به وضعیت سایش آستر تایر و لبه تایر داشته باشیم. اگر موقعیت تایر بد است یا فشار هوا غیر طبیعی است، به راحتی می تواند باعث سایش غیر معمول تایر شود. پس از رانندگی، برای بررسی اینکه آیا تایر با غلاف با سنگ، گودال ناخن یا سایر اشیاء سخت، در صورت وجود، باید بلافاصله پاک شود

2. حفظ الاستیک پوست - تضمین فشار بر فشار

با توجه به اصل Rezhanglengsuo، درجه حرارت زمستان کم است، فشار تایر کاهش می یابد، بنابراین نیاز به فشار هوا به طور مناسب افزایش می یابد، در غیر این صورت، صرفه جویی در مصرف سوخت اتومبیل ها، تسریع در مصرف تایرهای اتومبیل ؛ در همان زمان، باید از فشار تایر جلوگیری می کند بیش از حد بالا، کنترل خودرو به طور خاص بر ترمز تاثیر می گذارد. در فصل زمستان ما عموما توصیه می کنیم که فشار 10 تا 15 درصد بالاتر از استاندارد باشد، اما نباید بیش از فشار حداکثر فشار که در کتابچه ی محصول، که به عنوان "اعتدال" نیز نامیده می شود، تجاوز کند.

3. از نازک شدن کوتیکول مراقب باشید - توجه به علائم ساییدگی

تفاوت زیادی بین کشش و چسبیدن به لاستیک های جدید و قدیمی ها وجود دارد. تایرهای فرسوده، حتی لاستیکهای زمستانی، نمیتوانند بر روی یخ و برف نقش داشته باشند. بنابراین، با توجه به شرایط سایش، باید به موقع جایگزین شود. اگر تایر به آستر پوشیده شود، تنها 1.6 میلی متر در شیار قرار گرفته است، بنابراین باید در آن زمان جایگزین تایر شود، پس باید جایگزین شود، در غیر این صورت ماشین به راحتی لغزش خواهد یافت.

4. گام به گام تنظیم - کنترل سرعت رانندگی

در زمستان سرد، برخی از صاحبان از خیلی سریع شروع می کنند، خودرو به طور ناگهانی به نوبه خود به نوبه خود، به ترک یک زمان آماده سازی کلید تایر خودرو، صاحب وضعیت اضطراری، ترمز اضطراری، و جاده محل خوبی نیست با سرعت بالا و توقف موانع Guaceng لاستیک و غیره، باعث سایش تایر شدید، در نتیجه کاهش عمر مفید تایر.

می توان دید که عادت های رانندگی مناسب ترین راه مستقیم و موثر برای نگه داشتن تایر "جوان و زیبا" و همچنین خط ایمنی زندگی است که بسیاری از صاحبان مجبور به توجه به آن هستند.


یک جفت: چگونه می توانید تیپ خودرو را انتخاب کنید بعدی: تاثیر تایر تایر بر روی تایر

اخبار مرتبط

Related Products