رده محصول

تماس با ما

چینگدائو نما صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

آدرس: اتاق 2601 ساختمان Shuangfu، No.887، چین چینگدائو جاده Tong'An

پست الکترونیکی:nama@nama.cn

تلفن: + 86-532-85027077

فکس: + 86-532-85027677

چرا اکثر رنگ لاستیک ها سیاه است

- Mar 07, 2018 -

در قرن نوزدهم، نخستین ماشین تایر در آن زمان متولد شد، او اصرار داشت که طبیعت لاستیک - سفید باشد؛ رنگ تنها است که معمولا صاحبان راضی به دنبال تنوع، راضی نیست، ما شروع به شرکت در همه نوع از لاستیک نقره ای یکسان نیست، شروع با تغییر رنگ تایر؛ در سال 1915، مواد سیاه و سفید کربن در تایر بود، ناگهان متوجه شدیم که پس از مقاومت 4-5 برابر تایر سیاه و سفید، مقاومت سیاه و سفید در سیاه است؛ تایر شروع به متحد کردن جهان کرد. Xiaobian لیست قیمت تایر را به شما بگو چرا سیاه است؟ شما ممکن است پیدا کنید که چرا لاستیک تنها می تواند رنگ سیاه و سفید باشد؟ آیا سفید، صورتی، رنگین کمان رنگی نیست؟ در حقیقت، این سوال بیش از 100 سال پیش تصور می شد که این عمل نتیجه نهایی با قدرت و انعطاف پذیری است، آیا ما انتخاب سیاه و سفید و قبول بدون قبل بدون مشاوره قبلی.

تاریخچه تایر: از رنگ سیاه و سفید به رنگ نارنجی با رنگ

در قرن نوزدهم، برای نخستین بار تایر ماشین متولد شد، او اصرار بر طبیعت لاستیکی - سفید داشت؛ رنگ تنها است که معمولا صاحبان راضی به دنبال تنوع، راضی نیست، ما شروع به شرکت در همه نوع از لاستیک نقره ای یکسان نیست، شروع با تغییر رنگ تایر؛ در سال 1915، مواد سیاه و سفید کربن در تایر بود، ناگهان متوجه شدیم که پس از مقاومت 4-5 برابر تایر سیاه و سفید، مقاومت سیاه و سفید در سیاه است؛ تایر شروع به متحد کردن جهان کرد.

ضد حمله: یک حمله یوشویوژونگ با رنگ در یک آزمایش خط شکسته

در دهه 1950، کسانی که از عالمان ثروتمند قدردانی می کردند تا عظمت شان را جلب کنند، یک بار دیگر روی تایر را روشن کرد، مستقیم و بی نقص تر در رنگ خارج از تایر و شستشو قلم مو، قلم مو را می توان با رنگ ناراحت کننده! در حال حاضر XX رنگ روزانه فریاد "روز بازنویسی"، پس از قرن گذشته در جستجوی شستشو تایر خلاق بود؟ اما این کار درست است که به راحتی ناتمام می ماند، مدت هاست که رنگ به راحتی سقوط می کند، ناخن بسیار ناخوشایند است، به تدریج رها می شود. در دهه 60، لاستیک سفید به جهان بازگشت. اگر چه بهبودی حاصل شد، عملکرد آنها تا حد زیادی بهبود نیافت. در عوض هزینه به شدت افزایش یافت. چه چیز بیشتر، برای مردم سخت تر است. پس از آن، رنگ قهوه ای و زرد شد، بنابراین به تدریج کاهش یافت.

سپس، در دهه 80، تایپوگرافی سفید یا لاستیکهای سفارشی سفید، بیرون آمد، و در حال حاضر کشورهای پررونق، برخی از شرکت ها حتی شیشهای شفاف تولید کردهاند، اما معنای عملی بزرگ نیست. علاوه بر توسعه علم و فن آوری، دی اکسید سیلیکون به جای کربن سیاه، لاستیک ها و ناهماهنگی سخت با رنگ، این مهارت بسیار پیچیده است، اما بازار هنوز تحمل زیادی ندارد.

"رنگ" عاشقانه بی اثر، بازگشت به اصل

از طریق دو قرن "رنگ" برای تحریک، در "منحرف" هیچ میوه، ما به تدریج به سیاه و سفید عادت کرده اید، احساس نمی کنید بسیار خیره کننده، شخص قد بلند دیگر با رنگ تایر برای تشویق هویت. سیاه هنوز دستکاری صنعت تایر است، اما با هم، تکنولوژی همچنین رنگ لاستیک ها را بیشتر می کند، فقط به عنوان یک بار و شیک بودن.


یک جفت: تایرهای مزرعه مزایای اجتماعی خوبی را ایجاد کرده اند بعدی: شرکت های تایر باید ایده های مدیریت خود را تغییر دهند

دانش صنعت مربوطه

Related Products