رده محصول

تماس با ما

چینگدائو نما صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

آدرس: اتاق 2601 ساختمان Shuangfu، No.887، چین چینگدائو جاده Tong'An

پست الکترونیکی:nama@nama.cn

تلفن: + 86-532-85027077

فکس: + 86-532-85027677

شرکت های تایر باید ایده های مدیریت خود را تغییر دهند

- Mar 07, 2018 -

دنگ یالی، رئیس انجمن صنایع لاستیکی چین، گفت که از سال گذشته قیمت مواد خام مانند کمکی های کربن سیاه و کمکی شدید و سود شرکت های تایر بسیار تحت تأثیر قرار گرفته است.


علاوه بر این، دولت استاندارد لاستیکی مخلوط را تنظیم می کند که تعرفه لاستیک طبیعی را در آینده افزایش می دهد و مدیریت تجارت پردازش دقیق تر است. برخی از شرکت ها همچنین ممکن است وضعیت پرداخت مالیات را داشته باشند و صنعت تایر در آینده تاثیر قابل توجهی خواهد داشت.


"بنابراین، شرکت های تایر باید به دنبال دور جدیدی از توسعه رقابتی تفکر جدید و مزایای جدید، چالش بحران به فرصت ها". دنگ یالی اشاره کرد.


درک می شود که شرکت ها باید نوآوری و تغییر، و تحول کیفیت را ارتقاء دهند. آنها رشد و پیشرفت رشد سریع را در مقیاس توسعه و مقیاس رشد را به پیگیری حالت رشد ارزش تبدیل می کنند.


در عین حال، ما باید تغییرات کارایی و تغییر پویا، کانال بازاریابی بازار را تغییر دهیم و از تولید تا ایجاد ایجاد کنیم و الگوی شرکت های فراملی گذشته را تغییر دهیم.


معاون مدیر کل گروه Zhongce Rubber Group جی جورونگ گفت که در روند توسعه در آینده، شرکت های چینی چینی ابتدا باید به دنبال پیشرفت تکنولوژیکی، بهبود سطح خدمات، به طور اساسی از تقاضای مشتری و بازار باشند.


بر این اساس، شرکت های تایر باید به تدریج اعتماد تجاری، اعتماد عملکردی، اعتماد به مشتری و اعتماد سرویس را از طریق کیفیت و خدمات مصرف کنندگان ایجاد کنند و کانال های عرضه و بازاریابی خود و سیستم عامل های پشتیبانی را نیز به وجود آورند.


لی ژن، معاون مدیر کل شرکت Refco Group، معتقد است که صنایع تایر چینی، صنایع پر انرژی و پرسنلی پر انرژی است. غلظت نام تجاری صنعت کم است، ارزش افزوده محصولات کم است و سطح تولید پایین است.


گرچه چین 10 سال پیش بزرگترین کشور تولید کننده تایر و تولید کننده در جهان شده است، تا به حال هیچ حس واقعی نام تجاری جهان وجود نداشته است، به غیر از حق صحبت کردن. لی ژن گفت.


برای این منظور، او تاکید کرد که از لحاظ مدیریت، شرکت های تایر باید کاربران را خوشه بندی کنند و به طور مداوم با تقسیم بندی تقاضا، تقسیم بندی محصول و تقسیم بندی شبکه، نیازهای کاربر را برآورده می کنند.


یک جفت: چرا اکثر رنگ لاستیک ها سیاه است بعدی: معنای علامت مثلثی بر روی تایر جامد چیست؟

دانش صنعت مربوطه

Related Products