رده محصول

تماس با ما

چینگدائو نما صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

آدرس: اتاق 2601 ساختمان Shuangfu، No.887، چین چینگدائو جاده Tong'An

پست الکترونیکی:nama@nama.cn

تلفن: + 86-532-85027077

فکس: + 86-532-85027677

ویژگی های لاستیک های جامد

- Mar 07, 2018 -

تایر جامد یک تایر مربوط به تایر پنوماتیک (تایر توخالی) است، لاشه آن جامد است، بدون سیم به عنوان اسکلت استفاده می شود، بدون نیاز به باد، تایر جامد نخواهد بود پشت سر هم.

اول، عملکرد خوب ایمنی خوب برای بهبود کارایی مفید است. بدن تایر جامد ساخته شده از لاستیک کامل است، که مقاومت مقاومت سوراخ تایر به حداکثر را تضمین می کند. این خطر پنهان تکان دادن تایر در طی عملیات و کارکرد وسیله نقلیه صنعتی را از بین می برد. بار تایر جامد - تغییر شکل عملکرد کوچک و پایدار است، به دلیل مقاومت در برابر پاره شدن و خرد شدن، بدون نیاز به تورم، برای جلوگیری از تغییر مکرر کار سنگین می تواند تایر خودرو، سرعت استفاده و بهره وری کار در کم سرعت و بالا تایر جامد می تواند تایر پنوماتیک را جایگزین کند.

دو طراحی ساختاری منطقی برای اطمینان از اینکه عملکرد تایر خوب است. Eventer تایر جامد با ساختار سه مرحله ای پیشرفته طراحی شده و سه نوع لاستیک عملکرد کلی تایر را تضمین می کند. حلقه پایه لاستیک و فولاد با استحکام بالا، حمایت قوی از هر دو برای اطمینان از سختی تایر، و اطمینان از اتصال تایر و لبه، به طور اساسی از حلقه لغزش حلقه های تایر مطلوب را از بین می برند؛ لاستیک متوسط با انعطاف پذیری بالا، به طور موثر لرزش وسیله نقلیه در هنگام رانندگی، با رانندگی راحتی در همان زمان، برای جلوگیری از آسیب به وسیله نقلیه؛ ضخامت لبه تیرانداز، اطمینان از بریدن تایر و مقاومت در برابر سایش، بهبود عمر مفید تایر جامد. علاوه بر این، طراحی ساختار خاص و CLICK از لودر LINDE تایر نصب و تایر نصب و تنگ هماهنگی با لبه تضمین می کند. بخش وسیع تایر، ثبات در حال اجرا خودرو را بهبود می بخشد.

سه. فن آوری پیشرفته و طراحی فرمول. Eventer شرکت تولیدی تایر های جامع از تایر های صنعتی بریتانیا دارای فن آوری پیشرفته بیش از نیم قرن از تاریخ و تجربه در تولید طراحی فرم لاستیک برای به حداکثر رساندن عملکرد تایر، به خصوص پایه چسب تمام استحکام بالا وارد شده و چسب کم حرارت، تایر در زمان کار و درجه حرارت را تا حد امکان افزایش می دهد و در عین حال مقاومت گرما را نیز بهبود می بخشد تا تایرهای جامد را به دلیل افزایش درجه حرارت تورم، حلقه لغزش، انفجار و سایر مشکلات جدی حل کند. طراحی فرمول پیشرفته و کاهش مقاومت نورد تایر.

چهار، در حل مزایای حلقه لغزش تایر، بلوک، کرک و غیره. پس از استفاده از لاستیک فیبر وارداتی به عنوان پایه تایر، عملکرد حرارتی تایر بهبود یافت و دمای حرارتی تایر به شدت کاهش یافت. تایر جامد و لبه از طریق تداخل بسته بندی می شوند و گسترش بیش از حد حرارت بدن باعث لغزش تایر می شود. چسب فیبر دارای مزایای فراوانی مانند سفتی خوب، سختی زیاد، سختی خوب، تغییر شکل کوچک، ضریب انبساط کوچک و تولید کم حرارت است. بنابراین، پدیده حلقه لغزش ناشی از گسترش هاب ناشی از گرم شدن تایر، حذف می شود.

پنج تاثیر تغییر ساختار بر عملکرد تایر. با کلیک بر روی (ساختار متقاطع) ساختار بخش تایر پس از گسترش، تقویت ثبات خودرو در عمل.


یک جفت: معنای علامت مثلثی بر روی تایر جامد چیست؟ بعدی: چگونه قضاوت در مورد عمر سرویس و میزان سایش تایر

دانش صنعت مربوطه

Related Products