رده محصول

تماس با ما

چینگدائو نما صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

آدرس: اتاق 2601 ساختمان Shuangfu، No.887، چین چینگدائو جاده Tong'An

پست الکترونیکی:nama@nama.cn

تلفن: + 86-532-85027077

فکس: + 86-532-85027677

مشکلاتی که باید در مورد زمانیکه لودر لودر انفجار می شود توجه شود

- Mar 07, 2018 -

1، لودر لاستیک که به توجه به ایمنی توجه داشته باشد. استفاده از فشار سنج برای بررسی فشار هوا در هر زمان برای جلوگیری از بار اضافی و ترک تایر.

2. پس از توقف سفر، لاستیک بالابر باید پس از گرمازدگی باد شود. دمای تایر هنگامی که وسیله نقلیه حرکت می کند، افزایش می یابد و فشار بر فشار هوا تأثیر می گذارد.

3. دریچه شیر دهانه کامیون را بررسی کنید. اگر دریچه دهانه و دریچه ی دریچه برابر نیستند، صحنه محدب و مقعر و سایر کاستی هایی وجود دارد که ناخوشایند برای تورم و فشار هوا است.

4، باد باید توجه به تمیز کردن. هوا پر می تواند حاوی آب و روغن برای جلوگیری از خراب شدن لاستیک در لوله داخلی لودر.

5، تورم نباید بیش از حد فشار استاندارد بیش از حد پس از تعویض، نه برای مدت طولانی پس از تورم و تورم بیش از حد، از جمله بیش از حد معمول بیش از حد خواهد شد سیم بندر بیش از حد گسترش یافته است، قدرت ضربه کاهش می یابد، زندگی تایر کامیون.

6 قبل از اینکه هوا یک شیر از گرد و غبار پاک شود، هسته شیر را پس از استفاده از حباب صابون قابل انفجار (یا slobber) در دهان دریچه، نشتی (اگر نشت رخ می دهد، حباب های کوچک) و مخزن دریچه ای به شدت نصب شده، برای جلوگیری از ورود رسوب به داخل بالابر سوپاپ تایر.

7، لاستیک های شعاعی به دلیل دلایل ساختاری، تخلیه، سطح زمین بیشتر شد، اغلب به دلیل عدم وجود توربینی تایر لودر و تورم بیش از حد اشتباه، یا از سوی دیگر، به دلیل فروپاشی و سطح زمین در فقدان فشار و همچنین اشتباه به اندازه کافی بزرگ بود. فشار سنج استاندارد برای اندازه گیری آن استفاده شد. فشار استفاده از تایر شعاعی باید بالاتر از تایر معمول 0.5-1.5kg / cm2 باشد.


یک جفت: چگونه قضاوت در مورد عمر سرویس و میزان سایش تایر بعدی: نقش نیتروژن در لاستیک های خودرو چیست؟

دانش صنعت مربوطه

Related Products